domů > produkty > Ventilátory, řízení tepla > DC ventilátory > OD9225-12LLS
OD9225-12LLS
OD9225-12LLS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit OD9225-12LLS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number OD9225-12LLS
Výrobce Orion Fans
Popis FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
(v amerických dolarech)
520 pcs
Product parameter
Part Number OD9225-12LLS Výrobce Orion Fans
Popis FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Ventilátory, řízení tepla Šířka 25.00mm
Hmotnost - Rozsah napětí -
Napětí - Jmenovitá 12VDC Ukončení 2 Wire Leads
statický tlak - Velikost / Rozměry Square - 92.5mm L x 92.5mm H