PSAA20R-033-R-C3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PSAA20R-033-R-C3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PSAA20R-033-R-C3 |
|---|---|
| Výrobce | PHIHONG USA |
| Popis | AC/DC WALL MOUNT ADPTR 3.3V 10W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PSAA20R-033-R-C3 | Výrobce | PHIHONG USA |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC WALL MOUNT ADPTR 3.3V 10W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4815 pcs | Datový list | Custom Connectors DatasheetPSAA20R |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Hmotnost | 0.375 lb (170.1g) |
| Napětí - Výstup | 3.3V | Napětí - Vstup | 90 ~ 264 VAC |
| Velikost / Rozměry | 2.82" L x 1.97" W x 1.22" H (71.7mm x 50.0mm x 31.0mm) | Série | PSAA20R (20W) |
| Region Použitý | International | Příkon (W) | 9.9W |
| Polarizace | Positive Center | výstupní konektor | Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 10.0mm |
| Ostatní jména | PSAA20R-033-C3 REWORK 1.7X4.0 CENTER+ PSAA20R-033-R-C3 |
Provozní teplota | 0°C ~ 40°C |
| Bez spotřeby elektrické energie | 300mW (Max) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ vstupu | Multi-Blade (Sold Separately) | vstupní konektor | Multi-Blade |
| Formulář | Wall Mount | Účinnost | Level V |
| Detailní popis | 3.3V 9.9W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input | Proud - výstup (Max) | 3A |
| Délka přívodního kabelu | 47.2" (1.20m) | schválení | CE, cULus |