PSAA30R-560-R-C2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PSAA30R-560-R-C2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number PSAA30R-560-R-C2
Výrobce PHIHONG USA
Popis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 56V 30W
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number PSAA30R-560-R-C2 Výrobce PHIHONG USA
Popis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 56V 30W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2765 pcs Datový list Custom Connectors DatasheetPSAA30R Series
Kategorie Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) Hmotnost 0.331 lb (150.14g)
Napětí - Výstup 56V Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC
Velikost / Rozměry 3.26" L x 2.17" W x 1.54" H (82.7mm x 55.0mm x 39.1mm) Série PSAA30R (30W)
Region Použitý International Příkon (W) 30W
Polarizace Positive Center výstupní konektor Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Ostatní jména PSAA30R-560-C2
REWORK 2.5X5.5 CENTER+ PSAA30R-560-R-C2
Provozní teplota 0°C ~ 40°C
Bez spotřeby elektrické energie 300mW (Max) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Multi-Blade (Sold Separately)
vstupní konektor Multi-Blade Formulář Wall Mount
Účinnost Level VI Detailní popis 56V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Proud - výstup (Max) 540mA Délka přívodního kabelu 59" (1.50m)