PSAC30U-560-R-C2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PSAC30U-560-R-C2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PSAC30U-560-R-C2 |
|---|---|
| Výrobce | PHIHONG USA |
| Popis | AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 30W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PSAC30U-560-R-C2 | Výrobce | PHIHONG USA |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 30W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4898 pcs | Datový list | Custom Connectors DatasheetPSAC30U |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Hmotnost | 0.353 lb (160.12g) |
| Napětí - Výstup | 56V | Napětí - Vstup | 90 ~ 264 VAC |
| Velikost / Rozměry | 4.07" L x 1.65" W x 1.13" H (103.4mm x 42.0mm x 28.7mm) | Série | PSAC30U (30W) |
| Region Použitý | International | Příkon (W) | 30W |
| Polarizace | Positive Center | výstupní konektor | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm |
| Ostatní jména | PSAC30U-560-C2 REWORK 2.5X5.5 CENTER+ PSAC30U-560-R-C2 |
Provozní teplota | 0°C ~ 40°C |
| Bez spotřeby elektrické energie | 300mW (Max) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ vstupu | Cord (Sold Separately) | vstupní konektor | IEC 320-C14 |
| Formulář | Desktop (Class I) | Účinnost | Level V |
| Detailní popis | 56V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input | Proud - výstup (Max) | 540mA |
| Délka přívodního kabelu | 59" (1.50m) | schválení | CE, cULus |