domů > produkty > Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) > Konvertory AC DC > QS10.121-A1
QS10.121-A1
QS10.121-A1
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit QS10.121-A1 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number QS10.121-A1
Výrobce PULS
Popis DIN RAIL PWR SUPPLY 180W 12V 15A
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 146 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number QS10.121-A1 Výrobce PULS
Popis DIN RAIL PWR SUPPLY 180W 12V 15A Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 146 pcs Datový list QS10.121 DatasheetQS10 Series Instr Manual
Kategorie Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - Izolace 500V
Napětí - Vstup 100 ~ 240 VAC Typ Enclosed
Velikost / Rozměry 4.61" L x 2.36" W x 4.88" H (117.0mm x 60.0mm x 124.0mm) Série DIMENSION Q
Příkon (W) 180W Provozní teplota -25°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže DIN Rail
Požadováno minimální zatížení - Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Adjustable Output, Load Sharing, PFC
Účinnost 91.8% Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 15A 100 ~ 240 VAC Input
Proud - výstup (Max) 15A schválení CB, cCSAus, CE, cULus, cURus
Aplikace Hazardous Locations, ITE (Commercial)
Související produkty
QS10.DNET Image
  • Část#:QS10.DNET
  • Výrobci:PULS
  • Popis:DIN RAIL DNET PSU 192W 24V 8A
  • Na skladě:204
QS10.241 Image
  • Část#:QS10.241
  • Výrobci:PULS
  • Popis:DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A
  • Na skladě:323
QS10.121 Image
  • Část#:QS10.121