domů > produkty > Kondenzátory > Hliník - kondenzátory polymerů > 10SEP56M+TSS
10SEP56M+TSS
10SEP56M+TSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 10SEP56M+TSS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 10SEP56M+TSS
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V T/H
(v amerických dolarech)
1500 pcs3000 pcs4500 pcs10500 pcs15000 pcs
Product parameter
Part Number 10SEP56M+TSS Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V T/H Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 160624 pcs Datový list 10SEP56M View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Typ Polymer Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série OS-CON™, SEP Ripple Current @ Low Frequency 85mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.7A @ 100kHz hodnocení -