domů > produkty > Kondenzátory > Tantalové - polymerní kondenzátory > 2R5TAE470MF
2R5TAE470MF
2R5TAE470MF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2R5TAE470MF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 2R5TAE470MF
Výrobce Panasonic
Popis CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number 2R5TAE470MF Výrobce Panasonic
Popis CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 64102 pcs Datový list TA Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 2.5V
Typ Molded Tolerance ±20%
Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Série POSCAP™ TA