ABS1512503
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ABS1512503 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ABS1512503 |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | SWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ABS1512503 | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | SWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 73340 pcs | Datový list | ABS(BS) Switches Datasheet |
| Kategorie | Spínače | Napìtí - DC | 30V |
| Napìtí - AC | 125V | styl koncovky | PC Pin |
| přepínač Funkce | On-Mom | Série | ABS |
| Release Force | 3.500gf | Pretravel | 0.110" (2.8mm) |
| Obal | Bulk | Přeskočit | 0.047" (1.2mm) |
| Ostatní jména | 255-5804 | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Provozní poloha | 0.345" (8.8mm) | provozní síla | 55gf |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| mechanické Life | 5,000,000 Cycles | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Funkce | - | elektrická životnost | 50,000 Cycles |
| Diferenciální cestování | 0.031" (0.8mm) | Jmenovitá hodnota proudu | 2A (AC/DC) |