AGN210S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit AGN210S12 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | AGN210S12 |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RELAY TELECOM DPDT 1A 125V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | AGN210S12 | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RELAY TELECOM DPDT 1A 125V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 36447 pcs | Datový list | GN Relays (AGN) |
| Kategorie | Relé | Zapnout napìtí (Max) | 9 VDC |
| Vypnout napìtí (Min) | - | styl koncovky | Gull Wing |
| spínací napětí | 125VAC, 110VDC - Max | Série | AGN |
| Doba uvolnění | 4ms | Typ relé | Telecom |
| Obal | Tube | Ostatní jména | 255-4114-5 AGN210S12-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | vypínací čas | 4ms |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Funkce | - | Detailní popis | Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount |
| Kontakt Rating (aktuální) | 1A | Materiál kontaktu | Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) |
| Kontaktní formulář | DPDT (2 Form C) | Coil Voltage | 12VDC |
| Typ cívky | Latching, Single Coil | Odpor cívky | 1.44 kOhms |
| Coil Power | 100 mW | Coil Current | 8.3mA |