domů > produkty > Průmyslová regulace > Regulátory - proces, teplota > AKT4B2121002
AKT4B2121002
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit AKT4B2121002 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number AKT4B2121002
Výrobce Panasonic
Popis CONTROL TEMP/PROCESS 24V
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 317 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number AKT4B2121002 Výrobce Panasonic
Popis CONTROL TEMP/PROCESS 24V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 317 pcs Datový list
Kategorie Průmyslová regulace Hmotnost 0.265 lb (120.2g)
styl koncovky Screw Terminal Série KT4B
Panelového výřezu Rozměry Square - 45.00mm x 45.00mm Typ výstupu Relay, Voltage (External SSR)
Provozní teplota 0°C ~ 50°C Počet znaků na řádku 4, 4
Typ montáže Panel Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
vstupní rozsah -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ochrana proti vniknutí IP66 - Dust Tight, Water Resistant