AKT4B2122001
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit AKT4B2122001 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | AKT4B2122001 |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CONTROL TEMP/PROCESS 24V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | AKT4B2122001 | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CONTROL TEMP/PROCESS 24V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 273 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Průmyslová regulace | Hmotnost | 0.265 lb (120.2g) |
| styl koncovky | Screw Terminal | Série | KT4B |
| Panelového výřezu Rozměry | Square - 45.00mm x 45.00mm | Typ výstupu | Relay (2), Voltage (External SSR) |
| Provozní teplota | 0°C ~ 50°C | Počet znaků na řádku | 4, 4 |
| Typ montáže | Panel Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| vstupní rozsah | -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC | Ochrana proti vniknutí | IP66 - Dust Tight, Water Resistant |