AM51641C63N-A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit AM51641C63N-A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | AM51641C63N-A |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | AM51641C63N-A | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4414 pcs | Datový list | AM5(QV) Switches |
| Kategorie | Spínače | Napìtí - DC | 125V |
| Napìtí - AC | 125V | styl koncovky | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| přepínač Funkce | On-Mom | Série | AM5 |
| Release Force | 60gf | Pretravel | 0.063" (1.6mm) |
| Obal | Bulk | Přeskočit | 0.035" (0.9mm) |
| Provozní teplota | -25°C ~ 105°C | Provozní poloha | 0.602" (15.3mm) |
| provozní síla | 320gf | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | mechanické Life | 10,000,000 Cycles |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | Cadmium Free | elektrická životnost | 100,000 Cycles |
| Diferenciální cestování | 0.020" (0.5mm) | Jmenovitá hodnota proudu | 16A (AC), 600mA (DC) |