ARJ20A12X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ARJ20A12X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ARJ20A12X |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RELAY RF DPDT 300MA 12V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ARJ20A12X | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RELAY RF DPDT 300MA 12V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 894 pcs | Datový list | RJ Relays (ARJ) |
| Kategorie | Relé | Zapnout napìtí (Max) | 9 VDC |
| Vypnout napìtí (Min) | 1.2 VDC | styl koncovky | Gull Wing |
| spínací napětí | 30VDC - Max | Série | ARJ |
| Doba uvolnění | 5ms | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -30°C ~ 70°C | vypínací čas | 5ms |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Funkce | - | Kontakt Rating (aktuální) | 300mA |
| Materiál kontaktu | Gold Plating | Kontaktní formulář | DPDT (2 Form C) |
| Coil Voltage | 12VDC | Typ cívky | Non Latching |
| Odpor cívky | 720 Ohms | Coil Power | 200 mW |
| Coil Current | 16.7mA |