ARV33A12Q
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ARV33A12Q s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ARV33A12Q |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RV COAXIAL SWITCH |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ARV33A12Q | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RV COAXIAL SWITCH | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 107 pcs | Datový list | ARV_Coaxial SwitchesARV_26.5GHz_Failsafe Brief |
| Kategorie | RF / IF a RFID | Napětí - Supply | 12V |
| topologie | Reflective | Test Frequency | 26.5GHz |
| Dodavatel zařízení Package | Module | Série | - |
| RF Type | General Purpose | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Module, SMA Connectors | P1dB | - |
| Provozní teplota | -55°C ~ 85°C | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Izolace | 50dB (min) | Průchozí útlum | 0.8dB (max) |
| Impedance | 50 Ohm | IIP3 | - |
| Frekvenční rozsah | DC ~ 26.5GHz | Funkce | - |
| Detailní popis | RF Switch IC General Purpose SPDT 26.5GHz 50 Ohm Module | Obvod | SPDT |