DB2460200L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DB2460200L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DB2460200L |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | DIODE SCHOTTKY 60V 3A TMINIP2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| Part Number | DB2460200L | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE SCHOTTKY 60V 3A TMINIP2 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 205650 pcs | Datový list | DB2460200L |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 600mV @ 3A |
| Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) | 60V | Dodavatel zařízení Package | TMiniP2-F2-B |
| Rychlost | Fast Recovery = 200mA (Io) | Série | - |
| Reverse Time Recovery (TRR) | 36ns | Obal | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice | SOD-128 | Ostatní jména | DB2460200LCT |
| Provozní teplota - spojení | 125°C (Max) | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 11 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Diode Type | Schottky |
| Detailní popis | Diode Schottky 60V 3A (DC) Surface Mount TMiniP2-F2-B | Proud - zpìtný únikový @ Vr | 150µA @ 60V |
| Proud - Průměrná Rektifikova (Io) | 3A (DC) | Kapacitní @ Vr, F | 106pF @ 10V, 1MHz |