DMG563H10R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DMG563H10R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DMG563H10R |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | TRANS PREBIAS NPN/PNP SMINI5 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | 6000 pcs | 15000 pcs | 30000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | DMG563H10R | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | TRANS PREBIAS NPN/PNP SMINI5 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 596376 pcs | Datový list | DMG563H1 |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 50V |
| VCE Saturation (Max) @ IB, IC | 250mV @ 500µA, 10mA | Transistor Type | 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual) |
| Dodavatel zařízení Package | SMini5-F3-B | Série | - |
| Resistor - emitorová základna (R2) | 47 kOhms, 10 kOhms | Rezistor - základna (R1) | 47 kOhms, 4.7 kOhms |
| Power - Max | 150mW | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 6-SMD (5 Leads), Flat Lead | Ostatní jména | DMG563H10R-ND DMG563H10RTR |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Frekvence - Přechod | - | Detailní popis | Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 150mW Surface Mount SMini5-F3-B |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 80 @ 5mA, 10V / 30 @ 5mA, 10V | Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 500nA |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | 100mA | Číslo základní části | DMG563 |