DS2Y-SL2-DC48V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DS2Y-SL2-DC48V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DS2Y-SL2-DC48V |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | DS2Y-SL2-DC48V | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5104 pcs | Datový list | DS Series |
| Kategorie | Relé | Zapnout napìtí (Max) | 33.6 VDC |
| Vypnout napìtí (Min) | - | styl koncovky | PC Pin |
| spínací napětí | 250VAC, 220VDC - Max | Série | DS2Y |
| Typ relé | General Purpose | Obal | Tube |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Through Hole |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | - |
| Detailní popis | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole | Kontakt Rating (aktuální) | 2A |
| Materiál kontaktu | - | Kontaktní formulář | DPDT (2 Form C) |
| Coil Voltage | 48VDC | Typ cívky | Latching, Dual Coil |
| Coil Power | - | Coil Current | 7.5mA |