DZ2730000L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DZ2730000L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DZ2730000L |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | DIODE ZENER 30V 120MW SSSMINI2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | DZ2730000L | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE ZENER 30V 120MW SSSMINI2 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1391798 pcs | Datový list | DZ2730000L |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Zener (nom) (Vz) | 30V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1V @ 10mA | Tolerance | ±5% |
| Dodavatel zařízení Package | SSSMini2-F4-B | Série | - |
| Power - Max | 120mW | Obal | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice | 2-SMD, Flat Lead | Ostatní jména | DZ2730000LCT |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 11 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance (Max) (ZZT) | 160 Ohms |
| Detailní popis | Zener Diode 30V 120mW ±5% Surface Mount SSSMini2-F4-B | Proud - zpìtný únikový @ Vr | 50nA @ 23V |