DZ2J06200L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DZ2J06200L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DZ2J06200L |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | DIODE ZENER 6.2V 200MW SMINI2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | 6000 pcs | 15000 pcs | 30000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | DZ2J06200L | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | DIODE ZENER 6.2V 200MW SMINI2 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 850533 pcs | Datový list | DZ2J062x0L |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Zener (nom) (Vz) | 6.2V |
| Napětí - Forward (VF) (Max) @-li | 1V @ 10mA | Tolerance | ±5% |
| Dodavatel zařízení Package | SMini2-F5-B | Série | - |
| Power - Max | 200mW | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | SC-90, SOD-323F | Ostatní jména | DZ2J06200LTR |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 11 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance (Max) (ZZT) | 30 Ohms |
| Detailní popis | Zener Diode 6.2V 200mW ±5% Surface Mount SMini2-F5-B | Proud - zpìtný únikový @ Vr | 200nA @ 4V |