domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Diody - Zener - pole > DZ37120D0L
DZ37120D0L
DZ37120D0L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DZ37120D0L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number DZ37120D0L
Výrobce Panasonic
Popis DIODE ZENER ARRAY 12V SSSMINI3
(v amerických dolarech)
10000 pcs
Product parameter
Part Number DZ37120D0L Výrobce Panasonic
Popis DIODE ZENER ARRAY 12V SSSMINI3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1277490 pcs Datový list DZ37120D0L
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty Napětí - Zener (nom) (Vz) 12V
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1V @ 10mA Tolerance -
Dodavatel zařízení Package SSSMini3-F2-B Série -
Power - Max 150mW Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SOT-723 Provozní teplota -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance (Max) (ZZT) 30 Ohms Detailní popis Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 12V 150mW SSSMini3-F2-B
Proud - zpìtný únikový @ Vr 50nA @ 7V Konfigurace 1 Pair Common Anode