domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > ECA-1HM330I
ECA-1HM330I
ECA-1HM330I
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECA-1HM330I s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ECA-1HM330I
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
(v amerických dolarech)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Part Number ECA-1HM330I Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2296769 pcs Datový list ECA-xxM Series, Type AECA-xxM Spec Sheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm) Série M
Ripple Current @ Low Frequency 110mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 187mA @ 10kHz