domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > ECA-2AHG220B
ECA-2AHG220B
ECA-2AHG220B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECA-2AHG220B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ECA-2AHG220B
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number ECA-2AHG220B Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 869608 pcs Datový list ECA-2AHG220B View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm) Série NHG
Ripple Current @ Low Frequency 93mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 186mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména ECA2AHG220B Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.480" (12.20mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 22µF