domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > ECA-2GM010
ECA-2GM010
ECA-2GM010
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECA-2GM010 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ECA-2GM010
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number ECA-2GM010 Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 927942 pcs Datový list ECA-xxM Spec SheetM Series A Type
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 400V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm) Série M
Ripple Current @ Low Frequency 32mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 54.4mA @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména ECA-2GM010-ND
ECA2GM010
P19462
Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.480" (12.20mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 1µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 1µF