domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > ECE-A0GKA101
ECE-A0GKA101
ECE-A0GKA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECE-A0GKA101 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ECE-A0GKA101
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL
(v amerických dolarech)
4600 pcs
Product parameter
Part Number ECE-A0GKA101 Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1369878 pcs Datový list ECE-A0GKA101 View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 4V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm) Série KA
Ripple Current @ Low Frequency 61mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 103.7mA @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména ECEA0GKA101 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 100µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapacitní 100µF