ECE-P2EP332HX
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECE-P2EP332HX s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECE-P2EP332HX |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP ALUM 3300UF 20% 250V SNAP |
Product parameter
| Part Number | ECE-P2EP332HX | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 3300UF 20% 250V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4879 pcs | Datový list | T-UP Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 250V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.969" Dia (50.00mm) | Série | T-UP |
| Ripple Current @ Low Frequency | 7.22A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 10.11A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In - 5 Lead |
| Ostatní jména | ECEP2EP332HX P13297 |
Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Životnost @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 0.984" (25.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.969" (50.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 60 mOhm @ 120Hz | Detailní popis | 3300µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 60 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 3300µF | Aplikace | General Purpose |
- Část#:
ECE-P2EA222HA - Výrobci:
Panasonic - Popis:
CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP - Na skladě: