ECE-P2WA102HA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECE-P2WA102HA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECE-P2WA102HA |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP |
Product parameter
| Part Number | ECE-P2WA102HA | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5053 pcs | Datový list | T-HA Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 450V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.969" Dia (50.00mm) | Série | T-HA |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.74A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 5.236A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In - 5 Lead |
| Ostatní jména | ECEP2WA102HA P13228 |
Provozní teplota | -25°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Životnost @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.984" (25.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 2.480" (63.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 172 mOhm | Detailní popis | 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 172 mOhm 3000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 1000µF | Aplikace | General Purpose |
- Část#:
ECE-P2WA681HA - Výrobci:
Panasonic - Popis:
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP - Na skladě:
- Část#:
ECE-P2WA132HA - Výrobci:
Panasonic - Popis:
CAP ALUM 1300UF 20% 450V SNAP - Na skladě: