ECJ-0EB1H121K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECJ-0EB1H121K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECJ-0EB1H121K |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP CER 120PF 50V X7R 0402 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ECJ-0EB1H121K | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 120PF 50V X7R 0402 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±10% | Tloušťka (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| teplotní koeficient | X7R | Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Série | ECJ | hodnocení | - |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) |
| Ostatní jména | PCC1710CT | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Style | - | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 120pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) | kapacitní | 120pF |