ECJ-1VB0J394K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECJ-1VB0J394K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECJ-1VB0J394K |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP CER 0.39UF 6.3V X5R 0603 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ECJ-1VB0J394K | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 0.39UF 6.3V X5R 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 6.3V |
| Tolerance | ±10% | Tloušťka (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| teplotní koeficient | X5R | Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Série | ECJ | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Ostatní jména | ECJ1VB0J394K PCC1910TR |
Provozní teplota | -55°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Style | - | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 0.39µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) | kapacitní | 0.39µF |
| Aplikace | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
ECJ-0EF1H682Z - Výrobci:
Panasonic - Popis:
CAP CER 6800PF 50V Y5V 0402 - Na skladě: