ECJ-1VB1C223K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECJ-1VB1C223K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECJ-1VB1C223K |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP CER 0.022UF 16V X7R 0603 |
Product parameter
| Part Number | ECJ-1VB1C223K | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 0.022UF 16V X7R 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 16V |
| Tolerance | ±10% | Tloušťka (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| teplotní koeficient | X7R | Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Série | ECJ | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Ostatní jména | ECJ1VB1C223K PCC1754TR |
Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 0.022µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) | kapacitní | 0.022µF |