ECJ-2VB1E473K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECJ-2VB1E473K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECJ-2VB1E473K |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP CER 0.047UF 25V X7R 0805 |
Product parameter
| Part Number | ECJ-2VB1E473K | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 0.047UF 25V X7R 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±10% | Tloušťka (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| teplotní koeficient | X7R | Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Série | ECJ | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Ostatní jména | ECJ2VB1E473K PCC1820TR |
Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 0.047µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) | kapacitní | 0.047µF |