ECK-D3D121KBP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECK-D3D121KBP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECK-D3D121KBP |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP CER 120PF 2KV Y5P RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ECK-D3D121KBP | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 120PF 2KV Y5P RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4059 pcs | Datový list | ECK (KBP Series) |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 2000V (2kV) |
| Tolerance | ±10% | Tloušťka (Max) | - |
| teplotní koeficient | Y5P (B) | Velikost / Rozměry | 0.276" Dia (7.00mm) |
| Série | KBP | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Disc |
| Ostatní jména | ECKD3D121KBP P4475A |
Provozní teplota | -25°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Style | Straight | Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.433" (11.00mm) |
| Funkce | High Voltage | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 120pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc | kapacitní | 120pF |