domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > ECO-S2DB821CA
ECO-S2DB821CA
ECO-S2DB821CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECO-S2DB821CA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ECO-S2DB821CA
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS není v souladu
In Stock 22301 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number ECO-S2DB821CA Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS není v souladu
Dostupné množství 22301 pcs Datový list TS-HA, HB Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm) Série TS-HB
Ripple Current @ Low Frequency 2A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.28A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména ECOS2DB821CA
P10111
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) 1.772" (45.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 263 mOhm @ 120Hz Detailní popis 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 263 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 820µF Aplikace General Purpose