domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > ECO-S2EB102EA
ECO-S2EB102EA
ECO-S2EB102EA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECO-S2EB102EA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ECO-S2EB102EA
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number ECO-S2EB102EA Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5592 pcs Datový list TS-HA, HB Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm) Série TS-HB
Ripple Current @ Low Frequency 2.2A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.508A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména ECOS2EB102EA
P10132
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 199 mOhm @ 120Hz Detailní popis 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 199 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1000µF Aplikace General Purpose