ECO-S2GP820AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECO-S2GP820AA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECO-S2GP820AA |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ECO-S2GP820AA | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4406 pcs | Datový list | ECOS, ECEC (TS-UP Series) |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 400V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.787" Dia (20.00mm) | Série | TS-UP |
| Ripple Current @ Low Frequency | 830mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 1.16A @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In |
| Ostatní jména | ECOS2GP820AA P6138 |
Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.181" (30.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 2.022 Ohm @ 120Hz | Detailní popis | 82µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2.022 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 82µF | Aplikace | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
ECO-S2GP470BA - Výrobci:
Panasonic - Popis:
CAP ALUM 47UF 20% 400V SNAP - Na skladě: