ECO-S2HP820BA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECO-S2HP820BA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECO-S2HP820BA |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP ALUM 82UF 20% 500V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ECO-S2HP820BA | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 82UF 20% 500V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5554 pcs | Datový list | TS-UP Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 500V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.866" Dia (22.00mm) | Série | TS-UP |
| Ripple Current @ Low Frequency | 880mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 1.23A @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In |
| Ostatní jména | ECOS2HP820BA P7446 |
Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Životnost @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.575" (40.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 2.022 Ohm @ 120Hz | Detailní popis | 82µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2.022 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 82µF | Aplikace | General Purpose |