ECQ-B2333JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECQ-B2333JF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECQ-B2333JF |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP FILM 0.033UF 5% 200VDC RAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ECQ-B2333JF | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 0.033UF 5% 200VDC RAD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5147 pcs | Datový list | ECQB(F) Type |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 200V |
| Napìtí - AC | - | Tolerance | ±5% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm) |
| Série | ECQ-B(F) | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Ostatní jména | ECQB2333JF P4555A |
Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.512" (13.00mm) | Funkce | - |
| dielektrikum Materiál | Polyester | Detailní popis | 0.033µF Film Capacitor 200V Polyester Radial |
| kapacitní | 0.033µF | Aplikace | General Purpose |