domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > ECQ-E2184KF
ECQ-E2184KF
ECQ-E2184KF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECQ-E2184KF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ECQ-E2184KF
Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 0.18UF 10% 250VDC RAD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number ECQ-E2184KF Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 0.18UF 10% 250VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 440218 pcs Datový list ECQ-E2184KF View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 250V
Napìtí - AC - Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.472" L x 0.197" W (12.00mm x 5.00mm)
Série ECQ-E(F) hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména ECQE2184KF
EF2184
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.445" (11.30mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polyester, Metallized
Detailní popis 0.18µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapacitní 0.18µF