ECQ-P6392JU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECQ-P6392JU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECQ-P6392JU |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP FILM 3900PF 5% 630VDC RADIAL |
Product parameter
| Part Number | ECQ-P6392JU | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 3900PF 5% 630VDC RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4053 pcs | Datový list | ECQP(U) Type |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 630V |
| Napìtí - AC | - | Tolerance | ±5% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 0.571" L x 0.236" W (14.50mm x 6.00mm) |
| Série | ECQ-P(U) | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Ostatní jména | ECQP6392JU P3504 |
Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.532" (13.50mm) | Funkce | - |
| dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP) | Detailní popis | 3900pF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP) Radial |
| kapacitní | 3900pF | Aplikace | High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
ECQ-P6182GU - Výrobci:
Panasonic - Popis:
CAP FILM 1800PF 2% 630VDC RADIAL - Na skladě:
- Část#:
ECQ-U2A102KL - Výrobci:
Panasonic - Popis:
CAP FILM 1000PF 10% 275VAC RAD - Na skladě: