ECQ-V1J563JM2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECQ-V1J563JM2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECQ-V1J563JM2 |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP FILM 0.056UF 5% 63VDC RADIAL |
Product parameter
| Part Number | ECQ-V1J563JM2 | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 0.056UF 5% 63VDC RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4600 pcs | Datový list | ECQ-V Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 63V |
| Napìtí - AC | - | Tolerance | ±5% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) |
| Série | ECQ-V | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Radial |
| Ostatní jména | ECQV1J563JM2 | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.307" (7.80mm) | Funkce | - |
| dielektrikum Materiál | Polyester, Metallized - Stacked | Detailní popis | 0.056µF Film Capacitor 63V Polyester, Metallized - Stacked Radial |
| kapacitní | 0.056µF | Aplikace | General Purpose |