domů > produkty > Kondenzátory > Tantalové kondenzátory > ECS-F1AE106K
ECS-F1AE106K
ECS-F1AE106K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECS-F1AE106K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ECS-F1AE106K
Výrobce Panasonic
Popis CAP TANT 10UF 10V 20% RADIAL
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5185 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number ECS-F1AE106K Výrobce Panasonic
Popis CAP TANT 10UF 10V 20% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5185 pcs Datový list EF Series, Type F
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Typ Conformal Coated Tolerance ±20%
Velikost / Rozměry 0.157" Dia (4.00mm) Série EF