domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > ECW-F4364HL
ECW-F4364HL
ECW-F4364HL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECW-F4364HL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ECW-F4364HL
Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 0.36UF 3% 400VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number ECW-F4364HL Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 0.36UF 3% 400VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 65066 pcs Datový list ECW-F4364HL View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 400V
Napìtí - AC - Tolerance ±3%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.709" L x 0.390" W (18.00mm x 9.90mm)
Série ECW-F(L) hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména ECWF4364HL
P12196
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Rozestup vývodù 0.591" (15.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.638" (16.20mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 0.36µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitní 0.36µF