ECW-F4753RJL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECW-F4753RJL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECW-F4753RJL |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP FILM 0.075UF 5% 400VDC RAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 900 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ECW-F4753RJL | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 0.075UF 5% 400VDC RAD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 87990 pcs | Datový list | ECW-F4753RJL View All Specifications |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 400V |
| Napìtí - AC | - | Tolerance | ±5% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 0.512" L x 0.287" W (13.00mm x 7.30mm) |
| Série | ECW-F(L) | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Radial |
| Ostatní jména | ECWF4753RJL | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks | Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.594" (15.10mm) |
| Funkce | - | dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP), Metallized |
| Detailní popis | 0.075µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial | kapacitní | 0.075µF |