domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > ECW-F6103HL
ECW-F6103HL
ECW-F6103HL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECW-F6103HL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ECW-F6103HL
Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 10000PF 3% 630VDC RAD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number ECW-F6103HL Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 10000PF 3% 630VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 117702 pcs Datový list ECW-F6103HL View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 630V
Napìtí - AC - Tolerance ±3%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.492" L x 0.205" W (12.50mm x 5.20mm)
Série ECW-F(L) hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména ECWF6103HL
P12109
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.374" (9.50mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 10000pF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitní 10000pF