domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > ECW-FA2J185J
ECW-FA2J185J
ECW-FA2J185J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECW-FA2J185J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ECW-FA2J185J
Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 1.8UF 5% 630VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number ECW-FA2J185J Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 1.8UF 5% 630VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 87992 pcs Datový list ECW-F(A) Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 630V
Napìtí - AC - Tolerance ±5%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.024" L x 0.583" W (26.00mm x 14.80mm)