domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > ECW-FA2J474J4
ECW-FA2J474J4
ECW-FA2J474J4
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECW-FA2J474J4 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ECW-FA2J474J4
Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 0.47UF 5% 630VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
600 pcs
Product parameter
Part Number ECW-FA2J474J4 Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 0.47UF 5% 630VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 113131 pcs Datový list ECW-F(A) Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 630V
Napìtí - AC - Tolerance ±5%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.717" L x 0.394" W (18.20mm x 10.00mm)
Série ECW-F(A) hodnocení -
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial
Ostatní jména ECWFA2J474J4 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Rozestup vývodù 0.591" (15.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.594" (15.10mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 0.47µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitní 0.47µF