ECW-FD2J105JQ
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECW-FD2J105JQ s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECW-FD2J105JQ |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP FILM 1UF 5% 630V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ECW-FD2J105JQ | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 1UF 5% 630V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 630V |
| Napìtí - AC | - | Tolerance | ±5% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 0.996" L x 0.331" W (25.30mm x 8.40mm) |
| Série | ECW-F(D) | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Ostatní jména | ECWFD2J105JQ | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Výrobní standardní doba výroby | 15 Weeks |
| Rozestup vývodù | 0.886" (22.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.807" (20.50mm) | Funkce | - |
| dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP), Metallized | Detailní popis | 1µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| kapacitní | 1µF | Aplikace | EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |