ECW-H20272HVB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECW-H20272HVB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECW-H20272HVB |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP FILM 2700PF 3% 2KVDC RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 400 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ECW-H20272HVB | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 2700PF 3% 2KVDC RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 123423 pcs | Datový list | ECWH Series (Suffix V) |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 2000V (2kV) |
| Napìtí - AC | - | Tolerance | ±3% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) |
| Série | ECW-H(V) | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Ostatní jména | ECWH20272HVB | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks | Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.827" (21.00mm) |
| Funkce | - | dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP), Metallized |
| Detailní popis | 2700pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial | kapacitní | 2700pF |