ECW-HA3C203HB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECW-HA3C203HB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECW-HA3C203HB |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP FILM 0.02UF 3% 1.6KVDC RAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1400 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ECW-HA3C203HB | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 0.02UF 3% 1.6KVDC RAD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 140638 pcs | Datový list | ECWH Series, (Suffix A) |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 1600V (1.6kV) |
| Napìtí - AC | - | Tolerance | ±3% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 0.811" L x 0.343" W (20.60mm x 8.70mm) |
| Série | ECW-H(A) | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Ostatní jména | ECWHA3C203HB | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks | Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.772" (19.60mm) |
| Funkce | - | dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP), Metallized |
| Detailní popis | 0.02µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial | kapacitní | 0.02µF |