domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > ECW-U1124KC9
ECW-U1124KC9
ECW-U1124KC9
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECW-U1124KC9 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ECW-U1124KC9
Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 0.12UF 10% 100VDC 2416
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number ECW-U1124KC9 Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 0.12UF 10% 100VDC 2416 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 94776 pcs Datový list ECW-U1124KC9 View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 100V
Napìtí - AC - Tolerance ±10%
Ukončení Solder Pads Velikost / Rozměry 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm)