domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > ECW-U2473JC9
ECW-U2473JC9
ECW-U2473JC9
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ECW-U2473JC9 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ECW-U2473JC9
Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC 2416
(v amerických dolarech)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs14000 pcs
Product parameter
Part Number ECW-U2473JC9 Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC 2416 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 116630 pcs Datový list ECW-U2473JC9 View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 250V
Napìtí - AC - Tolerance ±5%
Ukončení Solder Pads Velikost / Rozměry 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm)